Remote Presentations @ IETF103

Sunday

Day Time Working Group Room Presenter

Monday

Day Time Working Group Room Presenter
Monday 0900-1100 hrpc Chitlada 1 Ashwin Jacob Mathew
Monday 0900-1100 hrpc Chitlada 1 Beatrice Martini
Monday 0900-1100 nwcrg Boromphimarn 4 Raymond W. Yeung
Monday 0900-1100 oauth Meeting 2 Omer Levi Hevroni
Monday 1120-1220 tsvarea Boromphimarn 3 Lucas Pardue
Monday 1350-1550 pce Boromphimarn 4 Mahendra Singh Negi
Monday 1610-1810 emu Boromphimarn 1/2 John Mattsson
Monday 1610-1810 irtfopen Chitlada 1 Arash Molavi Kakhki
Monday 1610-1810 mls Chitlada 2 Jon Millican
Monday 1610-1810 mls Chitlada 2 Nadim Kobeiss

Tuesday

Day Time Working Group Room Presenter
Tuesday 0900-1100 httpbis Chitlada 1 Julian Reschke
Tuesday 0900-1100 lamps Boromphimarn 3 Daniel Van Geest
Tuesday 1120-1220 cdni Boromphimarn 4 Kevin Ma
Tuesday 1350-1550 6man Chitlada 3 Brian Carpenter
Tuesday 1350-1550 6man Chitlada 3 Darren Dukes
Tuesday 1350-1550 6man Chitlada 3 Tom Herbert
Tuesday 1350-1550 gaia Meeting 2 Adisorn Lertsinsrubtavee
Tuesday 1350-1550 gaia Meeting 2 Arzak Khan
Tuesday 1350-1550 gaia Meeting 2 B. Shadrach (Shaddy)
Tuesday 1350-1550 gaia Meeting 2 Federico Capoano
Tuesday 1350-1550 gaia Meeting 2 Lakshminarayanan Subramanian
Tuesday 1350-1550 gaia Meeting 2 Leandro Navarro
Tuesday 1350-1550 gaia Meeting 2 Sarbani Belur
Tuesday 1350-1550 mpls Meeting 1 Anil Kumar S N
Tuesday 1350-1550 mpls Meeting 1 Kamran
Tuesday 1350-1550 rats Chitlada 2 Eric Voit
Tuesday 1610-1810 ntp Boromphimarn 1/2 Neta Rozen Schiff
Tuesday 1610-1810 secdispatch Meeting 2 Daniel Van Geest
Tuesday 1610-1810 t2trg Meeting 1 Michael Koster

Wednesday

Day Time Working Group Room Presenter
Wednesday 0900-1100 ccamp Boromphimarn 4 Nicola Sambo
Wednesday 1120-1220 lwig Meeting 2 Rene Struik
Wednesday 1120-1220 tsvwg Chitlada 2 Joe Touch
Wednesday 1350-1520 nvo3 Boromphimarn 1/2 Ilango Ganga
Wednesday 1540-1710 babel Boromphimarn 3 Juliusz Chroboczek
Wednesday 1540-1710 i2nsf Boromphimarn 4 Gabriel Lopez
Wednesday 1540-1710 intarea Chitlada 3 Tom Herbert
Wednesday 1540-1710 intarea Chitlada 3 Wassim Haddad
Wednesday 1540-1710 intarea Chitlada 3 Zhu, Jing Z
Wednesday 1540-1710 pearg Meeting 1 Gunes Acar
Wednesday 1540-1710 pearg Meeting 1 Jurre van Bergen
Wednesday 1540-1710 pearg Meeting 1 Sofia Celi

Thursday

Day Time Working Group Room Presenter
Thursday 0900-1100 dots Meeting 1 Tiru Reddy
Thursday 0900-1100 suit Chitlada 2 Brendan Moran
Thursday 0900-1100 suit Chitlada 2 Martin Pagel
Thursday 1120-1220 mls Chitlada 1 Jon Millican
Thursday 1120-1220 mls Chitlada 1 Nadim Kobeiss
Thursday 1120-1220 rmcat Boromphimarn 4 Xiaoqing Zhu
Thursday 1120-1220 sipcore Chitlada 3 Jean Mahoney
Thursday 1350-1550 sfc Chitlada 3 Dirk Von-Hugo
Thursday 1610-1810 6tisch Boromphimarn 3 Simon Duquennoy
Thursday 1610-1810 6tisch Boromphimarn 3 Tengfei Chang
Thursday 1610-1810 6tisch Boromphimarn 3 Xavi Vilajosana
Thursday 1610-1810 6tisch Boromphimarn 3 Yasuyuki Tanaka
Thursday 1610-1810 ace Chitlada 1 Ludwig Seitz
Thursday 1610-1810 ace Chitlada 1 Olaf Bergmann
Thursday 1610-1810 netmod Chitlada 2 Nicola Sambo

Friday

Day Time Working Group Room Presenter